DUK

Ar galima išsikviesti žaisti kelias komandas iš karto?

Taip, PTL siūlo pasirinkti iš kelių iššūkio variantų - 2, 3 ir net 4 komandų. Rekomenduotinas sistemas rasite prie turnyrinių lentelių. Jei kviečiant viešai sutiktų žaisti 5, 6 ar daugiau komandų, tuomet galima pasiskirstyti po tiek komandų, kad būtų galima varžytis pagal tinkamą sistemą arba susisiekti su organizatoriais dėl pagalbos sudėliojant varžybas. 

Ar Vasaros ir Žiemos sezonai turi bendrą lentelę ar bendrus taškus?

Vasaros ir Žiemos sezonai yra visiškai atskiri. Tiek dalyvaujančios komandos, tiek ir taškai. Galima dalyvauti abejuose sezonuose, bet galima dalyvauti ir tik viename iš jų. Taip yra todėl, kad daug komandų gali žaisti tik vasarą, o kitos atvirkščiai, dalyvauja tik šaltuoju sezonu. Todėl teisingiausia yra daryti atskirus sezonus, taip nesumaišant visko į vieną krūvą. Mokėjimai už sezonus taip pat atskiri.

Ar dalyvių amžius yra ribojamas?

Lyga dalyvių amžiaus neriboja, bet prašo pateikti atsakingo už nepilnametį asmenį žmogaus (tėvų ar trenerio/ės) raštišką patvirtinimą, kad jam dalyvauti yra leidžiama. 

Ar lygoje komandos skirstomos pagal lygį?

Lygos sistema sukurta taip, kad komandos pagal lygį išsiskirtų pačios, mesdamos iššūkį, žaisdamos ir laimėdamos/pralaimėdamos. Taip savo jėgomis komandos išsiaiškins pajėgumą ir aukštesnio lygio komandos žais su aukštesnio lygio varžovais. 

Kodėl pasirinkta tokia taškų skaičiavimo sistema?

Taškų skaičiavimo sistema tokia sukurta todėl, kad padėtų išlaikyti lygių skirtumą tarp divizionų, gaunant daugiau taškų už pergalę prieš stipresnę komandą esančią aukštesniame divizione. 3 setų skaičiavimo sistema pasirinkta todėl, kad komandos išlaikytų azartą visų 3 setų metu, kad dvikova būtų azartiškesnė ir kiekvienas setas būtų svarbus. Taip pat, kad būtų aiškus ir apibrėžtas žaidimo laikas, 

Kuom PTlyga skiriasi nuo įprastų turnyrų savaitgaliais?

1. Nereikia aukoti visos savaitgalio dienos.

2. Laiką, vietą ir priešininką pasirenkate patys

3. Reitingo sistema leidžia varžytis su vienodo pajėgumo komandomis

4. Teisėjus organizuojate patys arba vadovaujatės sąžiningo žaidimo principais (kilus ginčui iškart peržaidžiamas taškas)

Kiek kainuoja komandai dalyvauti turnyre?

1. Registracija į vasaros sezoną - 50 EUR.

2. Registracija į žiemos sezoną - 60 EUR.

3. Registracija į vasaros ir  žiemos sezoną - 100 EUR.

Ar galima žaisti dvejose grupėse, pvz. vaikinų B ir vaikinų C?

Taip, galima, žaisti dvejose komandose skirtinguose divizionuose.